IMPORTINIS JAUNIKIS arba 90 min buitinio rasizmo

 • Paskelbta Prieš 6 dienų

  Klajumo KanalasKlajumo Kanalas

  Trukmė: 13:44

  Paskutiniu metu lietuviški filmai yra lyg girti marozai baliuje. Iš kažkur staiga įgauna pasitikėjimo savimi (gal iš bonkės, gal gaidžio užvežė) ir daro visokius "Nėrimas ant galvos" lygio virtakus. Ateina koks PLIUSAS, daro atbulini salto nuo komedijos stalo, prasiskelia galvą.
  Ateina TARP MŪSŲ MERGAIČIŲ, bet mano, kad čia sutrukdė tik aukščio trūkumas ir užsiropščia ant sulūžusio 3 m. liepto. Prieš tai dar pasako:
  - Ė (sušvilpia tarp pirštų) miargynos, čia jūms skyrtas prijomas!
  Įsibėgėja per bildantį lieptą, šoka...ir kalasi į prieš tai buvusio liepto likusius baslius, kurių per dumblą nesimatė bei lieka plūduriuoti veidu į dugną. Merginos nė neatsisuko.
  Visus šituos bandymus iš tolėliau stebi IMPORTINIS JAUNIKIS. Pasisuka į MOTERYS MELUOJA GERIAU. ROBERTĖLĮ, kuris sėdi su gipsu ant viso torso ir sako:
  - Palaikyk alų.
  ROBERTĖLIS bando paimti, bet rankų sulenkti negali tai iškrenta bokalas, bet IMPORTINIS JAUNIKIS nekreipia dėmesio. Užlipa ant trobos stogo ir rėkia:
  - Šitas už kovą prieš rasizmą, kad visi tepalai ant Lietuvos gerai jaustųsi!
  Šoka žemyn, bando sukti virtaką, bet nesigauna. Dedasi į šulinio kampą, prasiskelia kaukolę ir dar nevalingai apsišika. Visi pribėga, spaudžia sulūžusią ranką, sako, kad maladiec, o IMPORTINIS JAUNIKIS klausia:
  - Girdėjot, kad sakiau, jog šitas prieš rasimą?
  Visi linkčioja, IMPORTINIS JAUNIKIS atsigula, šypsosi kruvinais dantim ir galvoja, jog visi jį didvyriu laikys, nes jis juk su svarbia žinute viską daro. Niekas nepastebės, kad jis apsišikęs. Deja jis nežinojo, jog viską stebėjau ir aš...
  Smarvę iš pradžių pajutau prieš kurį laiką pamatęs šitą vizualą bit.ly/31DAkPi. Tada trumpam pamiršau, bet smarvė grįžo dar stipriau kai perskaičiau filmo recenziją bit.ly/3930s8J, kuri lyg sutartinę kartojo filmo kūrėjų pasisakymus bit.ly/373PZsb apie laužomus visuomenės standartus rasiniais klausimais. Sustandėjus mano bullshit‘o antenai, nubėgau pažiūrėti filmo ir galiu pasakyti, kad vienintelis laužomas dalykas buvo mano mobilus, nes seanso metu jis tiesiog traškėjo nuo žaibo greičiu daromų užrašų.
  Ačiū labai, kad šią kankynę su manimi išgyveno Vismantė, kuri per paskutinius mėnesius tapo diplomuota ir rimtuose filmavimuose jau dirbančia visažiste, kuri mane nemokamai dar ir padažė šiai recenzijai.
  Taip pat dėkoju Insane video agency bei visiems joje su manimi dirbusiais žmonėms, kurie kažkodėl vis dar tiki mano idėjomis po to kai stovėdamas ant jų studijos kilimo, pyliausi kraują sau ant veido iš ožio kojos (daug pasakot, tiesiog pažiūrėkit mano EKSTRASENSŲ MŪŠIO recenziją). Insane‘ai yra tie žmonės pas kuriuos atėjęs su bet kokia idėja būsiu pasitiktas su pasiūlymais kaip ją įgyvendinti, o ne iškviesta apsauga.
  🔥🔥PAREMK MŪSŲ KŪRYBĄ🔥🔥
  www.patreon.com/klajumas
  📼Junkis prie Facebook grupės: "Pasiūlyk man filmą"!📼
  groups/309227529805000/

  Klajumo Instagram
  klajumas

  Klajumo Facebook
  dominykas.klajumas

  Klajumas žaidžia
  bit.ly/2GwpQIl
  Video gamino:
  www.insaneproduction.eu/
  Intro animacija:
  pidzinas
  Kompozitorius:
  the-dots.com/users/kipras-varaneckas-505003
  🎙️Mano podcast'as: bit.ly/2SD5Isj
  #ImportinisJaunikis #KlajumoKanalas

Dainius Stankevicius
Dainius Stankevicius

Labai gerai apie LT filmus

Prieš val
Aivaras Persijanovas
Aivaras Persijanovas

Žvėris esi 🔥

Prieš 3 val
Ignas
Ignas

Multikultūrinė propaganda, nieko daugiau. Tokie filmai turėtų būt cenzūruojami. Gėda, kad yra leidžiami pinigai šiam šlamštui! Boikotuokite šį filmą.

Prieš 5 val
Arbalath
Arbalath

„Fransua išgelbėja žentui gyvybę“, a tikrai? Tai tepaliuks irgi jau dukrikę turėjo, katrą ištekino? :)

Prieš 12 val
Air Flow Drive
Air Flow Drive

Recenzijos pabaigoje filmą taip pat buvo galima vertinti ir šokoladiniais keksais - tokiais, kurie anksčiau oficialiai buvo vadinami "negriukais"

Prieš dieną
Xhibitt
Xhibitt

Nieko nėra geriau kai valgyti užkandžius ir žiūrėti Klajumą... Taip ir toliau ❤️

Prieš dieną
Domka domka
Domka domka

Ne dėl kelių lentų tas filmas paremtas, o tiesiog paprastai lengvai praleisti savaitgalio vakarą , nežinau kaip jums , man asmeniškai patiko , o jei tu neturi ką veikt ir prisipisinėji prie filmo dėtalių tai matosi , kad neturi ka veikt :DD Filmu ekspretas blt atsirado.

Prieš dieną
Edvardas Bernatavičius
Edvardas Bernatavičius

"PLIUSAS" ar šitas?

Prieš dieną
Žilvinas Mikelenas
Žilvinas Mikelenas

Pradžia atrodė dar dar :DD nu bet pabaiga :D KRC ... labai priminė netikra milijonierių :D

Prieš dieną
MJD MJD
MJD MJD

Jo...kaku tas movie

Prieš dieną
Andrius Kamarauskas
Andrius Kamarauskas

Ar tik man vienam užkliuvo kad Lietuvišką kiną sudaro vidutiniškų filmų adaptacijos?

Prieš dieną
emilija
emilija

TAIP TAIKLIAI zjbs šitas kanalas

Prieš 2 dienas
Tigra video garbejai
Tigra video garbejai

https://youtu.be/eqbWOFGr06k

Prieš 2 dienas
Icy Williams
Icy Williams

Geras tas filmas tik suprast reikia.

Prieš 2 dienas
Retromind
Retromind

Tie kas consumin'a lietuvišką content'ą mano akyse yra žemiau plintuso

Prieš 2 dienas
Tajajas
Tajajas

Man atrodo šitas video juokingesnis nei tas filmas

Prieš 2 dienas
Justas Skywalker
Justas Skywalker

3:02 nu nera juokinga seni net nesistenk tu bandai orikolus daryt brt jie cringe yra nejuokinga vps

Prieš 2 dienas
Bumble Bity
Bumble Bity

Deja tokie lėkšti lietuviški filmai, visada ras savo niša (buvo ir bus žmonių toks lėkštas humoras ir bajeriai sueina) ir suneš apvalią sumelę "filmo" kūrėjams.

Prieš 2 dienas
aoigaugh
aoigaugh

Reikėjo kelias scenas paspoilint šito sudino filmo

Prieš 3 dienas
REVONAS
REVONAS

Iš kokio video ta vieta nuo 6:03? Ačiū 😂

Prieš 3 dienas
High Frequency
High Frequency

Aš noriu Lietuvaitės ;(

Prieš 3 dienas
Izzo
Izzo

Lietuviškas „Birth of a Nation”

Prieš 3 dienas
nojka nojka
nojka nojka

10:20 kas čia blet buvo😂😂😂

Prieš 3 dienas
Arūnas Pažereckas
Arūnas Pažereckas

Kilimunai kada barzda pamesi

Prieš 3 dienas
RᴀɪɴDᴇᴠᴏᴜʀ
RᴀɪɴDᴇᴠᴏᴜʀ

Lietuviškos komedijos in a nutshell - keiksmažodis, šiek tiek rasizmo ir homofobijos. Tada turi juoktis! Boomer'iams sueis.

Prieš 3 dienas
Vytautas LT
Vytautas LT

@Lukas nes JAV tas pavadinimas kilo. Aš porą kartų paaiškinau, kodėl jie taip vadinasi. Mano argumentas buvo, kad "boomerių", kaip kad tai suprantama vakaruose, pas mus nėra, nes ekonominės ir socialinės sąlygos buvo iš esmės kitos. Nesakiau, kad nėra tokio amžiaus žmonių. Beje, jei jau ir pas mus, kaip sakei, tos kartos žmonės vadinami boomeriais, tai kodėl jie patys apie tą žodį nėra girdėję?

Prieš 23 val
Lukas
Lukas

@Vytautas LT prie ko cia tie meme'ai net neidomu, net realiai kam ta jav kisi is lempos. jei sitas terminas visur naudojamas apibudinti butent Tai (55-75) kartai. Pradejai sakyti kad pas mus nera tos kartos atstovu veliau apie meme is lempos pradejai sneketi dar jav ikysai del kazkokios priezasties, Tai Kam cia mazinies tema keisdamas 3 kartus tsg pripazink kad butent ant Lt baby boomeriu norejai pahatetinti nes tada geriau pasijauti :D

Prieš 23 val
Vytautas LT
Vytautas LT

@Lukas o pagal tavo logiką jei JAV tas skirstymas ir etikečių kartoms dalinimas yra labai populiaru ir dabar memai apie boomerius madingi, tai ir pas mus staiga visi seneliai baby boomeriai? Tą kartą JAV apibrėžia labai aukštas ekonomikos lygis, visa ta "American dream", mažas nedarbas, didelės pajamos, arba, kitaip tariant, ekonomikos ir populiacijos BUMAS. Čia nieko tokio nebuvo, todėl ir sakau, kad pas mus tokio fenomeno nėra.

Prieš dieną
Lukas
Lukas

@Vytautas LT visur naudojama sita savoka apibudinti Tai kartai, ne vien jav ir pas mus naudojama. Pagal tavo logika jei zmogus yra is tos kartos bet neturi vaiku Tai jis nebe baby boomer ? :D Pavadinimas atspindi "baby boominima" bet nera pagrindas visos kartos. Nepriklausant is kur esi bet jei gimiai tuo laiku Tai priklausai Tai kartai.

Prieš dieną
Vytautas LT
Vytautas LT

@Lukas "generacijos"? Ar turi omeny kartos? Ką aš norėjau pasakyt, kad pas mus boomerių nėra, nes nebuvo niekad tokių sąlygų, kaip JAV, kur po karo ekonomika suklestėjo ir pradėjo gimt daugiau kūdikių (todėl jie ir vadinasi baby boomers). Pas mus tos kartų etiketės atsirado labai neseniai, bet ta karta tikrai negali vadintis boomeriai vien dėl to, kad JAV taip vadinasi.

Prieš dieną
Ignas Stanevičius
Ignas Stanevičius

Labai džiaugiuosi radęs ši kanalą. Matyti žmogų kritikuojanti Lietuviškus filmus yra malonu. Naujas kontekstas iš lietuvių. Nors maniau kad visi yra neįdomus, tačiau radau tą vienintelį. Nenustok daryt tokių video.

Prieš 3 dienas
kristiniux13
kristiniux13

Priežastis, kodėl niekad nežiūriu lietuviškų filmų..

Prieš 3 dienas
DAHAKA, GUARDIAN OF THE TIMELINE
DAHAKA, GUARDIAN OF THE TIMELINE

Bliamba, bičas, jeigu paklaustum DELFI recenzentų, kažin ar per paskutinius 15 metų išėjo nors vienas blogas filmas...

Prieš 3 dienas
Hcore_motorsports
Hcore_motorsports

Į šį filmą nuejau per pirmą pasimatymą su mergina. Tvyrojo kažkokia keista įtampa, šypsenos nelabai mačiau jos veide, tai gal normali bus. Bet šiaip tai n...., ėjau nežiūrėjęs net trailerio, pamačiau citybee reklamą ir dar kelis kadrus pirmomis minutėmis, iškart buvo aišku koks bus filmas. -1/10 Geriau jau būtų buvęs toks blogas kad net geras. Bet čia, tiesiog blogas. 😂

Prieš 3 dienas
Bumble Bity
Bumble Bity

nesusipykot, kad nuvedei į šį filmą?

Prieš 3 dienas
Marius Mekšėnas
Marius Mekšėnas

Klajumas, tu viską atitinki savo video, tavęs niekas negali žiūrėt :D

Prieš 4 dienas
rimvydosius
rimvydosius

turėjau nuojautą, kad šūdas... pasirodo dar blogiau nei galvojau

Prieš 4 dienas
MightyJustas
MightyJustas

Beje, labai geras klausimas. Zek. Kazkada sakei, kad holivude aktoriui skambina itakingas dede su sudinu siuzeto pasiulymu. Jei tu atsisakai, ane, tai tu basically outcast. Ar yra taip ir Lietuvoje? Nes koks save bleha gerbiantis aktorius, perskaites siuzeta, sutiktu vaidinti sita pigu fuflo? 🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♂️

Prieš 4 dienas
G M
G M

Tragiškas filmas

Prieš 4 dienas
FeelsGoodMan
FeelsGoodMan

Tas filmas anti white yra

Prieš 4 dienas
vilija urbonienė
vilija urbonienė

Sųtįnku

Prieš 4 dienas
akvile
akvile

Sitas filmas man primine - Унесенные ветром"Какао" klipa

Prieš 4 dienas
Daniel Clover
Daniel Clover

Kažkodėl masčiau eit į filmą, bet ačiū kad išgelbėjai nu gerai, jis toks blogas, kad norisi pamatyt

Prieš 4 dienas
Erikas Zvicevicius
Erikas Zvicevicius

As ir reklamas perziurejau, kad tik kurtu daugiau.

Prieš 4 dienas
Globalizmas - Keiksmažodis
Globalizmas - Keiksmažodis

Dresiruoja lietuvius toleruot, kad juoduliai imtu ju moteris

Prieš 4 dienas
chakis v
chakis v

Keturi žodžiai - ma la dec

Prieš 4 dienas
marijus lukauskas
marijus lukauskas

Jis grizo:**

Prieš 4 dienas
Darius Maciulis
Darius Maciulis

Aš spėjau pamatyt antrą dalį. ATPASAKOJU UŽ PASYYYYMATYYYYMĄ

Prieš 4 dienas
Laura Salt
Laura Salt

Klajumo recenzijos yra tobulos. Ironija persipinanti su absoliučiai sveika nuovoka. Labai taiklu. Sava ir reikalinga. Pagarba.

Prieš 4 dienas
zauliuz
zauliuz

Pagal recenzija tai net uz zero3, kuris apie byby tiesiogine prasme, prastesnis.. nors lietuviskas kinas kaip ir futbolas.. nekazka..

Prieš 5 dienų
simakautas
simakautas

O ukrainiečiai tikriausiai pirko iš prancūzų😃

Prieš 5 dienų
simakautas
simakautas

Atblokuok fb grupėje tada ir paremsiu!😎

Prieš 5 dienų
Wolfiukaz
Wolfiukaz

Mokėtų kažkas €, tai žiūrėčiau tuos lietuviškus filmus.😁😂 Gera recenzija.

Prieš 5 dienų
Top 10
Top 10

ziurejau kine man labai patiko filmas.

Prieš 5 dienų
Ignas Panavas
Ignas Panavas

Si karta nesutiksiu, nesigailiu paaukojes 14euru, nueikit ir isitikinkit patys kad si karta Klajumas nuklajojo

Prieš 5 dienų
LTU Gaming
LTU Gaming

kur ziuret?

Prieš 5 dienų
Realtime Mapper
Realtime Mapper

dabar telieka laukt tų, kurie išvadins šitą video rasistišku. Popcorns are ready.

Prieš 5 dienų
dowe
dowe

aciu klajumai,sutaupiau pinigus tavo deka neinant i kino teatra...

Prieš 5 dienų
Gaspadorius
Gaspadorius

Visai būtų cool jeigu padarytum recenzija apie lietuviškosios versijos "Svotus"

Prieš 5 dienų
Algirdas Navickas
Algirdas Navickas

Dominykai blin duok nuorodą iš kur antrą dalį gaut EkstrasensųMūšio :D

Prieš 5 dienų
1711_TEMP
1711_TEMP

Blaivus kino apžvalgininko balsas! Cool, kad yra neparsidavusių ir objektyvių apžvalgininkų!

Prieš 5 dienų
VV Papso
VV Papso

Superine apžvalga👍

Prieš 5 dienų
Mazvydas Miliauskas
Mazvydas Miliauskas

Super recenzija! Jei ne tu, tai buciau patikejes kad cia normalus filmas. P.s. visdar laukiam Cats filmo recenzijos :D

Prieš 5 dienų
RJay's Promotions
RJay's Promotions

Dar vakar mąstėm eiti į šitą ar į rusiška "tarnas". Geras sprendimas buvo eiti į rusiška

Prieš 5 dienų
A left handed who can't afford lefty guitar
A left handed who can't afford lefty guitar

kaip tik pries sita video buvo sito filmo reklama :DDD

Prieš 5 dienų
Prickas z
Prickas z

stumia ant filmo sako kad leksti bajeriai tipo kai pats viso video metu tokius pat bajerius skaldo (pvz pabaigoj tipo juokinga turejo but ten?)

Prieš 5 dienų

Kitas

Best of Dominykas Klajumas

6:07

Best of Dominykas Klajumas

Kitokie pasikalbėjimai

Peržiūros 119

KLAJUMO STAND - UP 2019

21:53

KLAJUMO STAND - UP 2019

Klajumo Kanalas

Peržiūros 263

Kaip Dominykas Klajumas atrodytų kalėjime?

2:58

Kaip Dominykas Klajumas atrodytų kalėjime?

Kitokie pasikalbėjimai

Peržiūros 62

Vaidas ir Klajumas #218

58:41

Vaidas ir Klajumas #218

Vaidas ir Klajumas

Peržiūros 42

VALANDA GERIAUSIŲ VAIDO IR KLAJUMO BAJERIŲ

50:41

VALANDA GERIAUSIŲ VAIDO IR KLAJUMO BAJERIŲ

Vaidas ir Klajumas

Peržiūros 83

KELYJE 2 ft. Vaidotas Šiožinis

12:11

KELYJE 2 ft. Vaidotas Šiožinis

Klajumo Kanalas

Peržiūros 185

HALLOWEEN arba Varom su šeima ant kapų!

14:38

HALLOWEEN arba Varom su šeima ant kapų!

Klajumo Kanalas

Peržiūros 80

ZIP FM Radistai | Svečiuose Dominykas Klajumas

21:24

ZIP FM Radistai | Svečiuose Dominykas Klajumas

Radistai DJs - Official YouTube Channel

Peržiūros 5

Vaidas ir Klajumas #219 ft Klarkas

1:05:49

Vaidas ir Klajumas #219 ft Klarkas

Vaidas ir Klajumas

Peržiūros 39

TRUMPAI APIE: Shazam!

8:47

TRUMPAI APIE: Shazam!

Klajumo Kanalas

Peržiūros 48

Vaidas ir Klajumas #221 Kosmoso istorijos

51:23

Vaidas ir Klajumas #221 Kosmoso istorijos

Vaidas ir Klajumas

Peržiūros 34